Solido 80 vozík s guľôčk. ložisk. skrutka M8 x 40mm Zväčšiť

Solido 80 vozík s guľôčk. ložisk. skrutka M8 x 40mm

Helm

2245209

Nový

Dostupnosť: U dodávateľa, odosielame zvyčajne do 3-4 pracovných dní

19,84 €

s DPH

19,84 € za ks

Pre hmotnosť dverí max. 20 kg.

Kovanie sa používa pre ľahké skladacie dvere. V závislosti od svetlého otvoru sa používajú dva a pol-, (obr. 2), štyri a pol- (obr. 3) alebo viackrídlové harmonikové dvere. Prechodové krídlo možno použiť v prípade väčšiny dverí. Šírka jednotlivých krídiel môže dosahovať max. 60 cm.

Nevyhnutné je spodné vedenie.

V prípade viackrídlových dverí treba bezpodmienečne dodržať max. hmotnosť krídla (20 kg), pretože hmotnosť celej skupiny krídiel v otvorenej polohe
zaťažuje spravidla prvých 20 - 25 cm koľajnice.

Harmonikové dvere plánujte podľa možnosti s párnym počtom krídiel, napr. 2 1/2- alebo 4 1/2-krídlové. Pri takomto rozdelení sa vonkajšie krídlo dá ovládať samostatne a používať ako priechod. Harmonikové dvere sa môžu podľa potreby zatvárať normálnym zadlabávacím zámkom (v takomto prípade je potrebná hrúbka dverí 30 mm).

Pri harmonikových dverách s nepárnym počtom krídiel sa stráca výhoda prechodového krídla. Okrem toho treba medzi vonkajším krídlom harmonikových dverí a pevnou časťou, resp. rámovou zárubňou dverí ponechať priestor asi 10 mm. Na utesnenie tohto miesta sa spravidla používa flexibilné gumové tesnenie.

S nosnou skrutkou.

typsolido 80
vložkaguľôčkové ložisko

Napísať recenziu

Solido 80 vozík s guľôčk. ložisk. skrutka M8 x 40mm

Solido 80 vozík s guľôčk. ložisk. skrutka M8 x 40mm