STALOC PU montážne lepidlo Speed Tack Zväčšiť

Lepidlo PUR 310ml, STALOC SpeedTack béžové

Staloc

611306

Nový

Dostupnosť: U dodávateľa, odosielame zvyčajne do 3-4 pracovných dní

7,92 €

s DPH

7,92 € za ks

STALOC SpeedTack Montageklebstoff je jednozložkové konštrukčné lepidlo so silnou priľnavosťou, bez rozpúšťadiel na báze polyuretánu so schopnosťou vyplniť škáry. Je optimálne určené na všestranné lepenie pri práci s drevom, tiež v nábytkárskom priemysle. STALOC SpeedTack Montageklebstoff je osobitne určené na lepenie okien, dverí, podlahových líšt, sendvičových prvkov, izolačných materiálov a konštrukčných prvkov na báze dreva.

Výhody produktu:

  • vysoká odolnosť voči vlhkosti (D4)
  • veľmi vysoká pevnosť lepeného spoja
  • vyplní škáru a expanduje
  • ideálny na spracovanie aj na zvislých plochách
  • prvotriedna priľnavosť na mnohých podkladoch

Oblasti použitia:
Vynikajúco sa hodí na použitie v exteriéri aj interiéri. Na vodovzdorné lepenie drevených materiálov, tehly, keramiky, betónu a rôznych kovov. Vyplní a premostí nerovnosť medzi plochami a rôzne nepravidelnosti. Dá sa použiť na lepenie podláh a kombinované lepenie rôznych materiálov. Pre prípady lepenia, kde sa vyžaduje schopnosť vyplniť škáru a tesniť. Lepí drevo oceľ, hliník, ABS, Izolačné materiály na báze PUR, penový polystyrén, sklenenú vlnu, keramiku a betón. Na čistom podklade zbavenom mastnoty a prachu sa dosahuje dobrá priľnavosť aj bez nanášania základového náteru. Vzhľadom na veľké rozdiely medzi rôznymi podkladmi treba vždy dosiahnuteľnú priľnavosť overiť skúškou.
  • teplota spracovania: najmenej +5 ° C, najviac +40 ° C

Okrem iného nie je vhodné pre aplikácie na PE, PP, teflónovom a bitúmenovom podklade. Nie je vhodný na trvalý kontakt s vodou.

farbabéžová
baleniekartuša
obsah (ml)310

Napísať recenziu

Lepidlo PUR 310ml, STALOC SpeedTack béžové

Lepidlo PUR 310ml, STALOC SpeedTack béžové